AvEvrak.com
Binlerce evrağa erişebilmek için sadece 2 evrağınızı yükleyerek üye olabilirsiniz
Tamamını word dosyası olarak indirmek için giriş yapın ✔
  
  
AvEvrak.com - Binlerce evrağa erişebilmek için sadece 2 evrağınızı yükleyerek üye olabilirsiniz

MADDİ HATA DÜZELTİLMESİ TALEBİ


                  
 ..... ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ'NE (İŞ MAHKEMESİ SIFATIYLA) DOSYA NO : Esas DAVACI : VEKİLİ : DAVALI : KONU : Dava dilekçesinde sehven yapılan maddi hatanın düzeltilmesine ilişkin talebimizdir. AÇIKLAMALAR : Yukarıda dosya numarasıyla tarafları belirtilen davamızda dava dile
Tamamını görüntülemek için üye olmanız gereklidir :(
ak 2009/296 olarak belirtmişiz.Sehven maddi hata olarak belirtilen dosya numarasının dava dilekçesinde ve delil listesinde 2008/296 olarak kabul görülmesine, işbu dosyanın ilgili mahkemeden celbedilerek dosya içerisine alınmasına karar verilmesini saygı ile bilvekale arz ve talep ederim. 12.07.2012 DAVACI VEKİLİ
Yazar: avukatyeliz
Mesaj bırakabilmek için
veya
gereklidir.
Binlerce dilekçeye erişebilmek için sadece 2 dilekçenizi anonim hale getirip sitemize kayıt olmanız yeterlidir.Bağlı bulunduğunuz baroyu seçiniz:

Kayıt olabilmek için en az 2 dilekçe göndermeniz gereklidir. İki Microsoft Word dosyanızdan özel isim / bilgileri ( dosya no, ad soyad, T.C. kimlik no ) çıkarıp sitemize yükleyiniz.
E-posta adresinizi aşağıdaki kutucuğa yazıp gönder butonuna basınız. Şifreniz sıfırlanacak ve yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
Kısa link:
Uzun link:
Değirmenci Yazılım © 2015 bilgi@avevrak.com Tel.: 0507 115 57 78