AvEvrak.com
Binlerce evrağa erişebilmek için sadece 2 evrağınızı yükleyerek üye olabilirsiniz
Tamamını word dosyası olarak indirmek için giriş yapın ✔
  
  

CUMHURİYET SAVCILIĞI FACEBOOK SUÇ DUYURUSU


                  İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET SAVCILIĞI'NA;
    Bilişim Suçları

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN : Pınar Özenli T.C. 19415582476
                               Şair Latifi Sok. Durak Apt. No:9/5 Caferağa Mah. Kadıköy
SUÇ TARİHİ : 25 04 2013
AÇIKLAMALAR :
	
   25.04.2013 tarihi akşam saatlerinde, internette facebook üzerinden kendisini arkadaşlarımdan birisi gibi gösteren, fakat sonradan tanımadığım birisi olduğunu anladığım şahıs, yalan söyleyip beni kandırarak facebook hesabımın şifre bilgilerini almıştır. Söz konusu şüpheli, benim ve kızımın resimlerinin çalınarak internette kullanıldığını yazmış ve bu durumu düzelteceğini belirterek şifre bilgilerimi edinmiştir. Tanıdığım bir arkadaşımın adını kullandığı için ve ilk kez böyle bir şeyle karşılaştığım için şüphelenmedim fakat şifremi almasının ardından şüpheli şahıs facebook      Tamamını görüntülemek için üye olmanız gereklidir :(
        
eni çok güç duruma sokmuştur. Arkadaşlarımın, bu çirkin mesajları yazanın ben olamayacağımı anlayarak beni telefonla aramaları üzerine düştüğüm zor durumdan haberdar oldum. Hesap bilgilerimi benden habersizce değiştiren kişi ya da kişilerden şikayetçiyim. Bilgisayardan iyi anlayan bir arkadaşımın yardımıyla elde ettiğim şüpheli şahsa ait mail adresi ektedir. Facebook hesabımı kullanılamayacak hale getiren ve beni ciddi manevi zarara sokarak itibarımı zedeleyen suçluların yakalanarak, 5237 sayılı TCK'nın ''bilişim alanında suçlar'' ve ''özel hayatın gizliliğini ihlal'' maddeleri gereği cezalandırılmalarını talep ederim.Saygılarımla. 14.06.2013 Pınar Özenli Ek: sevgi_2031_sevgi@hotmail.comYazar: bulutozenli
Mesaj bırakabilmek için
veya
gereklidir.
Milyonlarca dilekçeye erişebilmek için sadece 2 dilekçenizi anonim hale getirip sitemize kayıt olmanız yeterlidir.Bağlı bulunduğunuz baroyu seçiniz:

Kayıt olabilmek için en az 2 dilekçe göndermeniz gereklidir. İki Microsoft Word dosyanızdan özel isim / bilgileri ( dosya no, ad soyad, T.C. kimlik no ) çıkarıp sitemize yükleyiniz.
E-posta adresinizi aşağıdaki kutucuğa yazıp gönder butonuna basınız. Şifreniz sıfırlanacak ve yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
Kısa link:
Uzun link:
Değirmenci Yazılım © 2014 bilgi@avevrak.com Tel.: 0507 115 57 78