AvEvrak.com
Binlerce evrağa erişebilmek için sadece 2 evrağınızı yükleyerek üye olabilirsiniz
Tamamını word dosyası olarak indirmek için giriş yapın ✔
  
  
AvEvrak.com - Binlerce evrağa erişebilmek için sadece 2 evrağınızı yükleyerek üye olabilirsiniz

BARO AVUKAT ŞİKAYET ÖRNEĞİ


                  
 ......................... BAROSU BAŞKANLIĞI'NA Baronuz avukatlarından .............. sicil numarası ile kayıtlı Av. ............., ................ 6. Asliye Ceza Mahkemesi'nin ............. E. sayılı dosyasında müşteki sanıklardan ............. müdafiidir. .................... aynı zamanda sanıkların kardeşidir. Baronuz avukatı, meslek kurallarını hiçe sayarak uyuşmazlığı kişiselleştirmiştir. Buna bağlı olarak otomobilini çalıştığım işletmenin önüne park etmek, gelip geçerken sataşmak, küfürlü ve rencide edici cümleler sarf ederek taciz etmek ve benzeri eylemleri mevcuttur. Bu yolla mevkiimde
Tamamını görüntülemek için üye olmanız gereklidir :(
anaatindeyiz. Kendisi bunun dışında, yukarıda dosya numarasını belirttiğimiz olayı takip eden günlerde beni sıkıştırıp darp etmiştir. Bununla ilgili karakol şikayetimiz ayrıca mevcuttur. Baronuzun, avukatının bu eylemlerine ilişkin disiplin soruşturması başlatma sağduyusu göstereceğine olan inancımızla size olup bitenleri ihbar ediyoruz. Kendilerinin suç teşkil eden eylemleri sürdüğü takdirde hakkında hukuki yollara başvuracağımızı bildirmek isteriz.30/05/2013 ŞİKAYETTE BULUNAN ..........................
Yazar: av.aslisanemaksoy
Mesaj bırakabilmek için
veya
gereklidir.
Binlerce dilekçeye erişebilmek için sadece 2 dilekçenizi anonim hale getirip sitemize kayıt olmanız yeterlidir.Bağlı bulunduğunuz baroyu seçiniz:

Kayıt olabilmek için en az 2 dilekçe göndermeniz gereklidir. İki Microsoft Word dosyanızdan özel isim / bilgileri ( dosya no, ad soyad, T.C. kimlik no ) çıkarıp sitemize yükleyiniz.
E-posta adresinizi aşağıdaki kutucuğa yazıp gönder butonuna basınız. Şifreniz sıfırlanacak ve yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
Kısa link:
Uzun link:
Değirmenci Yazılım © 2015 bilgi@avevrak.com Tel.: 0507 115 57 78